co to debugmode

jak można włączyć debugmode

czy sklep powinien działać z debugmode

debugmode a błąd 500

włączony debug mode a nadal brak widocznych błędów

wybrani autorzy modułów, niepoprawnie wymuszają wyciszenie błedów bezpośrednio w modułach, wtedy w głównym kodzie modułu znajdziesz kod

        ini_set("display_errors", 0);
        error_reporting(0);

trzeba go zakomentować lub usunać aby zobaczyć błędy z debuga

Cezary Sokalski

Od 15 lat związany z PrestaShopem, pomysłodawca X13.

Zobacz wpisy autora

Komentarze