GPSR - rozporz膮dzenie o og贸lnym bezpiecze艅stwie produkt贸w

Modu艂 umo偶liwia szybkie wdro偶enie informacji wymaganych przez rozporz膮dzenie GPSR. W 艂atwy sposób przypiszesz dane producenta i osoby odpowiedzialnej za produkt na podstawie marek. Dodatkowo ustawisz indywidualne dane dla ka偶dego produktu!

Dodasz ostrze偶enia, certyfikaty, instrukcje, dane techniczne i za艂膮czniki. Wszystkie te informacje zintegrujesz z innymi modu艂ami X13 i prze艣lesz przez API.

PrestaShop 8.X 1.7.X 1.6.X
299 z艂

299 z艂 brutto

Najni偶sza cena w ci膮gu 30 dni przed aktualn膮 promocj膮:

Historia cen produktu

GPSR - rozporz膮dzenie o og贸lnym bezpiecze艅stwie produkt贸w

Najni偶sza cena produktu z dnia

Najni偶sza cena w ci膮gu 30 dni przed aktualn膮 promocj膮:

Najni偶sza cena w ci膮gu ostatnich 30 dni

  • * - pola wymagane

    Demo
    Demo
    Strona demo sklepu
    Strona demo panelu administracyjnego
    • Wersja 1.1.0
    • Wersja PrestaShop 8.X 1.7.X 1.6.X
    • Wymaga ionCube Tak
    • Multistore Tak
    • Dostawa dodatku Automatyczna
    • Wersje j臋zykowe
    • 艁atwo艣膰 instalacji Bardzo 艂atwa
      Bardzo 艂atwa

    Opis

    Modu艂 umo偶liwia wdro偶enie rozporz膮dzenia GPSR - o ogólnym bezpiecze艅stwie produktów, które w Europie obowi膮zuje od 13 grudnia 2024.
    Rozporz膮dzenie to szereg obowi膮zków, nasz dodatek umo偶liwia spe艂nienie tych które s膮 wymagane po stronie platformy internetowej.

    GPSR - dyrektywa o ogólnym bezpiecze艅stwie produktów dla PrestaShop w skrócie:

    Producent odpowiedzialny

    W 艂atwy i intuicyjny sposób uzupe艂nisz pe艂ne dane producenta, w tym jego adres e-mail i telefon, a nast臋pnie przypiszesz go do wybranych marek w swoim sklepie – szybko, wygodnie i bez zb臋dnego wysi艂ku! Co wi臋cej, jednego producenta mo偶esz przypisa膰 do wielu marek jednocze艣nie.

    Osoba odpowiedzialna

    Je艣li sprzedajesz produkty pochodz膮ce od producenta spoza UE, musisz wskaza膰 osob臋 odpowiedzialn膮 na terenie Unii. Dzi臋ki naszemu modu艂owi zrobisz to b艂yskawicznie, przypisuj膮c odpowiedzialn膮 osob臋 do wybranych marek w swoim sklepie.

    Ostrze偶enia i bezpiecze艅stwo (wkrótce)

    W zale偶no艣ci od rodzaju towaru, który sprzedajesz, powiniene艣 okre艣li膰 produkty pod k膮tem bezpiecze艅stwa. Na przyk艂ad mo偶esz wskaza膰 materia艂y, z których produkt jest wykonany, potencjalne zagro偶enia, takie jak ryzyko po艂kni臋cia czy poparzenia, oraz wiek, dla którego produkt jest odpowiedni.

    Dla producenta, importera i dystrybutora

    Niezale偶nie od poziomu dystrybucji, na którym si臋 znajdujesz, mo偶esz 艂atwo i poprawnie uzupe艂ni膰 dane w swoim sklepie B2B lub panelu B2C. Nast臋pnie bez problemu udost臋pnisz je swoim klientom – przejrzy艣cie i profesjonalnie!

    Zaawansowane mo偶liwo艣ci

    Rozumiemy, jak ró偶norodne produkty mo偶esz oferowa膰 w swoim sklepie – dlatego skupili艣my si臋 na funkcjonalno艣ci. Dzi臋ki naszemu rozwi膮zaniu dostosujesz modu艂 do potrzeb swoich producentów, a nawet okre艣lisz indywidualne dane dla konkretnego produktu.

    Integracja z modu艂ami od X13 (wkrótce)

    Wybieraj膮c nasze rozwi膮zanie do GPSR, oszcz臋dzasz czas i zyskujesz wygod臋. Niezale偶nie od tego, czy pobierasz produkty z hurtowni za pomoc膮 integracji XML, wystawiasz je na Allegro, czy dodajesz do Google Merchanta – wszystkie dane zostan膮 przekazane automatycznie.

    API umo偶liwiaj膮ce zewn臋trzne integracj臋 (wkrótce)

    Dane z modu艂u pobierzesz za pomoc膮 wbudowanego w PrestaShop API. To szybki i bezproblemowy sposób na przekazanie informacji o bezpiecze艅stwie konkretnego produktu do systemów zewn臋trznych – wygodnie i bez komplikacji!

    Unikni臋cie kar

    Projekt polskiej ustawy o kontrolach przewiduje kary si臋gaj膮ce nawet 1 000 000 z艂. Oprócz spe艂nienia obowi膮zków formalnych dotycz膮cych produktów, opakowa艅 czy opisów, musisz równie偶 zamie艣ci膰 odpowiednie informacje w swoim sklepie internetowym. Nasz modu艂 pozwoli Ci szybko i 艂atwo wprowadzi膰 te zmiany na platformie sklepowej, pomagaj膮c unikn膮膰 kosztownych sankcji!

    GPSR - rozporz膮dzenie o ogólnm bezpiecze艅stwie produktów dla PrestaShop - dane producenta odpowiedzialnego

    Dane producenta odpowiedzialnego

    Jednym z kluczowych punktów rozporz膮dzenia GPSR jest obowi膮zek przekazania danych producenta dla ka偶dego towaru oferowanego w Twoim sklepie.
    Dane te powinny zawiera膰 pe艂ne informacje adresowe, a tak偶e dane kontaktowe, takie jak e-mail czy numer telefonu.
    W PrestaShop od d艂u偶szego czasu u偶ywa si臋 poj臋cia "Marka" zamiast "Producent", co umo偶liwia cz臋艣ciowe uzupe艂nienie danych kontaktowych, ale bez mo偶liwo艣ci ich wy艣wietlenia w sklepie.

    W X13 postanowili艣my pój艣膰 o krok dalej. Dodali艣my specjaln膮 zak艂adk臋 "Producenci", dzi臋ki której mo偶esz przypisa膰 jednego producenta do wielu marek.
    To pozwala szybko i kompleksowo wprowadzi膰 wszystkie wymagane dane – 艂atwo, wygodnie i zgodnie z przepisami.
    Czym ró偶ni si臋 Marka od Producenta? W du偶ym skrócie, producent to firma odpowiedzialna za wytworzenie produktu. Mo偶e jednak zarz膮dza膰 wieloma markami, które nale偶膮 do tej samej kategorii produktów lub zupe艂nie ró偶nych.
    Przyk艂adowo, P&G (Procter & Gamble) jest producentem odpowiedzialnym za takie marki jak Pampers, Oral-B czy Gillette. Z kolei Mars Incorporated to producent posiadaj膮cy marki takie jak M&M’s, Pedigree czy Orbit.
    PrestaShop GPSR - osoba odpowiedzialna

    Osoba odpowiedzialna

    W przypadku sprzeda偶y produktów pochodz膮cych spoza Unii Europejskiej (UE) konieczne jest podanie osoby odpowiedzialnej do kontaktu w sprawie bezpiecze艅stwa produktów.
    Osoba odpowiedzialna mo偶e by膰 zarówno osob膮 fizyczn膮, jak i firm膮.
    Zazwyczaj taka osoba jest ju偶 wyznaczona na terenie Europy, a informacje na jej temat mo偶esz uzyska膰 od swojego dostawcy, importera lub producenta.
    W niektórych przypadkach to Ty mo偶esz pe艂ni膰 rol臋 osoby odpowiedzialnej za produkty, a takie dane równie偶 mo偶esz wprowadzi膰 w naszym module.

    GPSR - rozporz膮dzenie o ogólnm bezpiecze艅stwie produktów dla PrestaShop - ostrze偶enia i certyfikaty

    Ostrze偶enia i certyfikaty

    Tekst w trakcie przygotowywania ....

    Np "Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poni偶ej 36 miesi臋cy", czy ostrze偶enia na 艣rodkach chemicznych "Przechowywa膰 pojemnik szczelnie zamkni臋ty." a nawet "Zagro偶enie wybuchem.".

    GPSR - rozporz膮dzenie o ogólnm bezpiecze艅stwie produktów dla PrestaShop - integracja z X13 i API

    Po艂膮czenie z modu艂ami X13 oraz API

    Nasze rozwi膮zanie ponownie jest jednym z pierwszych na rynku, do tego posiada przemy艣lan膮 zaawansowan膮 funkcjonalno艣膰, za jaki艣 czas takich rozwi膮za艅 pewnie powstanie wi臋cej.
    Jednak tutaj przychodzi nasza bardzo du偶a przewaga - nasz modu艂 jest zintegrowany z pozosta艂ymi naszymi dodatkami, w tym tak wa偶na integracja z Allegro, importem produktów XML oraz exportem do Google Merchant!.
    Zaoszcz臋dzisz wiele godzin przy wystawianiu ofert oraz ich aktualizacji, raz poprawnie ustawiony modu艂 GPSR przeka偶e automatycznie dane do ingegracji Allegro.

    Wiemy 偶e 艣wiat zwi膮zany z PrestaShop nie ko艅czy si臋 na X13, mo偶esz mie膰 integracj臋 ze swoim systemem ERP/WMS czy dodatkowy modu艂 który ustawia produkty lub exportuje je ze sklepu.
    Dlatego postanowili艣my ten modu艂 rozbudowa膰 o API. Dane z naszego modu艂u mo偶na pobra膰 u偶ywaj膮c wbudowanego API w PrestaShop, które umo偶liwi膮 艂atw膮 interacj臋 z rozwi膮zanimi zewn臋trznymi.

    GPSR - rozporz膮dzenie o ogólnm bezpiecze艅stwie produktów dla PrestaShop - instrukcje, dane techniczne i za艂膮czniki

    Instrukcj臋, dane techniczne i za艂膮czniki

    Tekst w trakcie przygotowywania .... Instrukcje obs艂ugi, dokumentacje, raporty z testów.

    GPSR - rozporz膮dzenie o ogólnm bezpiecze艅stwie produktów dla PrestaShop - akcje masowe

    Szybkie masowe dodawanie informacji

    Tekst w trakcie przygotowywania ....

    GPSR - rozporz膮dzenie o ogólnm bezpiecze艅stwie produktów dla PrestaShop - indywidualne ustawienia na stronie produktu

    Indywidualne ustawienia dla konkretnego produktu

    Tekst w trakcie przygotowywania ....

    GPSR - rozporz膮dzenie o ogólnm bezpiecze艅stwie produktów dla PrestaShop - Kary

    Bezpiecze艅stwo - dostosuj sklep do rosporz膮dzenia GPSR i uniknij du偶ych kar

    Tekst w trakcie przygotowywania ....

    Komentarze

    Changelog

    wersja 1.1.0

    16/12/2024

    • dodano zak艂adk臋 Monitoring z widoczn膮 ilo艣ci膮 niepowi膮zanych marek, producent贸w i os贸b odpowiedzialnych
    • dodano mo偶liwo艣膰 masowego przypisania marki
    • dodano mo偶liwo艣膰 masowego przypisania producenta
    • dodano mo偶liwo艣膰 masowego przypisania osoby odpowiedzialnej
    • dodano 4 style wy艣wietlania informacji o producencie i osobie odpowiedzialnej
    • dodano mo偶liwo艣膰 wyboru koloru dla link贸w oraz zak艂adek
    • dodano opcj臋 wy艣wietlania etykiet przy adresie
    • dodano mo偶liwo艣膰 globalnego powi膮zania producenta dla produkt贸w nie posiadaj膮cych marki
    • dodano nowe Hooki dla PrestaShop 1.6.X
    • poprawiono mniejsze b艂臋dy dla PrestaShop 1.6.X
    wersja 1.0.1

    10/12/2024

    • poprawiono kilka mniejszych b艂臋d贸w
    wersja 1.0.0

    06/12/2024

    • pierwsza wersja modu艂u
    bug
    nowa funkcja
    ulepszenie